mitternacht
Нещо, заради което ви е гузно?
eMkyyy
Имате ли домашни любимци?
notexist
Скоро не ги бях пускала любимците ми, тая нощ ще си наваксам ^^
sickornot
Честит рожден ден на един от моите най-големи любимци <3
SaTaSi
Много глупав край на "Game of thrones" разочарована съм ...
LoveCappuchino
накрая ще се снимам почти по цици специално за порно индустрията тук ! *бъзикам се*
sown
След третата минута... Едно време ми бяха супер най-големите любимци!
t0m3kk
Ебати кофтито ми го направиха наш'те... Казах им за Авиошоуто на Графа и че техните любимци "Thunderbirds" ще са там и те решиха да ходят, а аз съм на ра'ота...
fakeheal
Ще се ходи явно на Sofia rocks... No slipknot = no sonisphere =(
Няма да ми стигне спейса.
Jan 27 2016, 23:34първо прочетох гнусно и веднага се сетих за моите любимци - доматите!
Jan 28 2016, 10:05мразим домати?
Jan 28 2016, 16:41мхм, даже ми идват доста гнусни в натуралния им вид
Jan 28 2016, 20:50@eddy, трябва да ти е гузно, че ти е гнусно от доматите.
Jan 28 2016, 21:54