Snooby
Google не ми зарежда... не ми казвайте, нека позная... БТК пак имат проблем с DNS сърварите, ах че са ми любимциии ^^
antubis
Отивам пред клуб Болярка да се видя с любимците си от Circle II Circle!!!
nickname778
Хубаво е от време на време да си припомняме старите любимци :
joronedelchev
Ще чакам да започне 1/8-финалът Родик-Джокович. По график трябва да е в 5.00 наше време. Ако и Родик отпадне, оставам без любимци на този Aus Open...
Nick
По Шоуто на Слави пуснаха няква тяхна песничка No Mercy с турбо як текст и клип. Слави не ми е сред любимците от няколко години, обаче свалям шапка на екипа им!
podmatrix
Чудя се какво ли са ни подготвили моите любимци от Six Feet Under в новия им албум. Ще трябва да почакам.
Weed
днес за добро утро нов трак от моите любимци.
http://www.myspace.com/silentcityhiphop