Отговорих на: Какво мислиш за домашните любимци? Редно ли е да е затворено животинче само защото ни радва? С него участвам в томболата на @kakvomislish
Отговорих на: Какво мислиш за домашните любимци? Редно ли е да е затворено животинче само защото ни радва? С него участвам в томболата на @kakvomislish
Отговорих на: Какво мислиш за домашните любимци? Редно ли е да е затворено животинче само защото ни радва? С него участвам в томболата на @kakvomislish
@notexist аз целя да си имам немска овчарка (имах такова куче - Джек, но почина от старост), иначе, просто исках да изкажа мнение за малките ти любимци