Търсене на постове: лято

mudisoft
днес ни беше първото барбекю за годината. в ASDA викат, че продават дървени шишчета само през лятото. store fail
Георги Цветанов
t0m3kk
Тая песен направо се разсипват да я пускат по ... И се сещам за преди 2-3 години лятото колко беше силна...
-=*****=-
mitternacht
Awesome... може да става интересно на лято. Мда. Дано! Дано дано дано :D
Симона
simsy
Аз съм от август 2009 в Орхус, Дания - студентка :) Планирам да остана до лятото догодина (докато завърша), пък после ще видим накъде ще ме отвее вятърът :)
Иван Савков
sandprince
СМЪРТТА НА EDNO23
http://isavkov.net/edno23-death/
Мартин Маринов
podmatrix
"JUDAS PRIEST сложиха 8 юли на сайта си за посещение в България" Ще се ходи :)
emoss
emoss
Новият Едно23 кефи. Обаче дизайна ако беше като предния, щеше да е по - добре. :)
Алекс
alex95
Много ще ме наплюете сега ама новото едно не ми харесва.. Много оплетено, прекалено много работи има и доста по-обикновенно от предишня дизайн
Бахар Мустафа
axeny
Вие луди ли сте... предишния дизайн беше къде къде по-як :D
Светослав Стоянов
svetoslav
Другите гледам са заели дупетата и циците, аз пък ще заем друго хубаво нещо :D
Цветан Величков
CECOOO
Осъзнах, че много хора ся почнаха да имат рождени дни.. явно ранното лято е добро време за правене на деца.
Marina A., Poppy
LoveCappuchino
@CECOOO да бе - сънувах (отново!),че скачам от 12 етаж вместо да сляза като нормалните хорица навън..и беше януари-февруари,а беше като лято(след луните) о.О
Анелия
Anellya
@FromTheInside не го правя заради някаквми изгоди. радвам се, че помогнах! иначе по това време предпочитам чай. лятото ще е бирата!
Анелия
Anellya
Искам да е лято!!!
Георги Цветанов
t0m3kk
@blacksnoopy к'фо лято е, човек... ти ако разчиташ на 3 ПОТНИ месеца, по-добре не се занимавай въобще :D 24/7/365(+1) трябва да е :D
Страница: 30 31 32 33 34

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата