mudisoft
днес ни беше първото барбекю за годината. в ASDA викат, че продават дървени шишчета само през лятото. store fail
alex95
Много ще ме наплюете сега ама новото едно не ми харесва.. Много оплетено, прекалено много работи има и доста по-обикновенно от предишня дизайн
CECOOO
Осъзнах, че много хора ся почнаха да имат рождени дни.. явно ранното лято е добро време за правене на деца.
Барбекююююю. Ех, тук е 5 градуса.. мисля да почакам малко за барбекюта, но даваш добри идеи
Feb 08 2011, 11:03миленееееее
Feb 08 2011, 11:43хаха тука беше 12 някъде.. мн яки шишчета направихме благодарение на Sainsbury's, които имаха пръчки
Feb 09 2011, 01:59