Anellya
Искам да е лято и да ми е топло, не жега, а приятно топло. Април месец го обожавам! Мога да заспя като мечка и да се събудя чак тогава!
Chocolate
В момента стаята мирише на цигарен дим и Nivea Energy, както беше цяло лято. Ляяято. Ще се разрева ;d
joronedelchev
Събота късен следобед, малко вали, но приятно. Само в пустинята Гоби имаме вечно лято.