Търсене на постове: лято

Георги Динков
gogata2427
не бе,отварял съм го май скоро,по средата на лятото,ся чак началото на другото лято.. :D @mitternacht
В. Сотиров
sown
Другата година на лято живот и здраве ще съм на бригада в Англия.
Марина
mjoy
Как искам да е лято..
greenliving
Лятото суши кожата, есента я освежава http://is.gd/gzn34
Георги Цветанов
t0m3kk
@samotnata доста често ми се случват да се повтарят... особенно лятото когато 1 приятелка беше сервитьорка... постоянно ми слагаше...
Nikiman
@mitternacht Хах,ние пък вкъщи се топлим цяла зима на плазма.А пък лятото какво става- климътикът не може да й смогне...
В. Сотиров
1287057038112410.jpg sown
Ах какво лято беше.. <3
Александър
tutankhamon661
Синоптиците много лъжат. Щеше да има циганско лято, а к'во стана?
Еми Окснитси
dandelion
Какво ли не правих със себе си това лято... от негърче, принцеса Жасмин и майка на Жулиета до организатор на Мис състезание :) @Rx-Ende
Щ.
EmilieAutumn
@mkBooOO Примирих се аз...10 години чакам Чък Норис да издаде наредба за по-дълги ваканции...или направо да увеличи лятото...ама на..зает е :)
Георги Динков
gogata2427
@BlueDragon иначе и аз имам план до г/д 90кг да стигна,след това за другото лято да задържа на 84-86кг. и така,всяка година само напред и нагоре! ;)
Георги Динков
1285271508815454.jpg gogata2427
Айде,стига толкова съм поддържал,цяла фиданка станах лятото,сега октомври е време за масаааааааааааа! :D
Ally
alish
@n3mo стоя и се чудя... колко километра мислиш, че сме навъртяли това лято?
Еми Окснитси
dandelion
Една от хореографиите ми товя лято. Период на измисляне на танца - 20 минути :)
____♂
spaceman90
Яката надъхва,жалко че свърши лятото...някой няма ли да прави прощално парти ,да го изпратим тоя клет сезон? :D
Страница: 32 33 34 35 36

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата