spaceman90
Баси времето ...пък е уж лято...ама не,че ми трябва де,аз сега си уча и не ща и да чувам за излизане :]
semprom
Имам чувство, че е есен ... студ студ и пак студ... бахти лятото ... кога е било такъв бахър :x
coolpuppy
Ето една снимчица от пърите ми палатки това лято - яз. Тополница.
LiliyaDianova
иии отново на тая вълна. мега добра песничка за лятото <3