bekyarov
Търся някой програмист с който да работим в екип.Че май през учебната година имах повече проекти отколкото лятото xD.
bebezona
Леденостудените дини са любими на всички през лятото. Използвайте динената кора, за да направите ефектна декорация за дома си.
http://www.bebezona.bg/DeftHandsSingle/Show/?pid=935
Georgieff
Най-накрая басейн. Ще усетя лятото.
amigo
ОФффф за ко трябва да съм на практика до 15-ти. Лято е искам да спя до късно
spaceman90
Ся,да ви споделя една тайна,за лятото съм намислил да си хвана някоя приятелка...само незнам коя ще се прежали :Д:Д:Д
scarlet
лято, лято, лятоо <3 без даскало => достатъчно свободно време за приятели, усмивки и книги~
nacholibre
Времето в момента = края на лятото...ВТФ?
Georgieff
Ваканцията дойде. Трябва да се стягам да уча Flash това лято (е, няма да си давам зор ), а аз все още не спирам да цъкам SA MP ( Roleplay ).
gogata2427
Дамм,ше взема да си пусна някой друг сайт,че цяло лято няма какво да правя.. ^_^
FromTheInside
Айде сесията свърши...време е за лято!