biskvittka
Нека бъде лято ,.. [music]
Millita
отдавна не съм се чувствала толкова брутално зле. прекрасно лято. просто нямам думи. всяка година става все по-скапано. мерси.
Psychopath
Излизам да си харесам нещо свежо да ъпдейтнем гардероба за лятото :
Jordanova
Приятен поздрав в горещото лято - "Луната" от популярния мюзикъл "Парижката Света Богородица".
amigo
Пф пак ме наваля дъжда ... бахти лятото