Търсене на постове: лято

Marina
biskvittka
Нека бъде лято ,.. [music]
Ally
alish
@kypidoncheto и въпреки всичко, ще се видим. ако не лятото, по-нататък. няма да избягаш...
Millita
Millita
отдавна не съм се чувствала толкова брутално зле. прекрасно лято. просто нямам думи. всяка година става все по-скапано. мерси.
Георги Цветанов
t0m3kk
може би най-доброто българско парче в последно време :) Некаааааа, нека бъде лятоооо ;]
____♂
spaceman90
@dani4ka ха-сефте...лято е все пак,скучните нощи да често явление :)
Psychopath
Излизам да си харесам нещо свежо да ъпдейтнем гардероба за лятото :
Мария
kimmie
олее вампирите съществували... колко е хубаво да е лято...комарите нападат...какво по-хубаво от това :D
Леприкон
ZzZaPyr
@n3mo проблематиката се крие в това, че съм в Китен цяло лято (бачкане) :) Иначе, с най-голмо удоволствие ;)
Юлиян
yuliyan
@blacksnoopy, ами лятото е г/д така, като изкл. ученето :)
http://blacksnoopy.edno23.com/view/post:756176
semprom
2 пъти се разболявам за това лято ... стига ве. тъпо гърло! :(
Съни
FromTheInside
@coolpuppy и на мен, но уви това лято няма да го видя :(
доц. д-р Любима Йорданова
Jordanova
Приятен поздрав в горещото лято - "Луната" от популярния мюзикъл "Парижката Света Богородица".
Виктор
human
Влизам в twitter - претоварен, влизам в youtube - претоварен. Лятото не им влияе добре :D
Стоян Николов
amigo
@gogata2427 ти в нас да видиш ... особено сега лятото като е отворено
Стоян Николов
amigo
Пф пак ме наваля дъжда ... бахти лятото
Страница: 35 36 37 38 39

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата