tenderlilac
зараглеждах снимки от лятото иии <33 oh, boy, колко беше смешно
podmatrix
@X7r3M1s7a м около година + 1 лято + още 1 година?
patblansh
с туй хубаво момиче се запознах през лятото. Тя имеше големи, хубави очи
alish
отново наследих дрехи.едното кака може да си е мислила че е блуза,но за мен през лятото ще е една широчка и достатъчно дълга рокля...и е червена!
Manuel
Съботен ден, айляк... и без тва ме е ударил малко мързела. Някво кафе планувам по-късно и довечера някъв мач..а навън е такова лято.