amigo
Subs.sab.bz супер малоумни хора... цяло лято спаха ли че не си направиха профилактика, а ся като почнаха сериалите са сетиха ....
razhodka
Започна новият фотоконкурс на BulgariaInside - "Моето лято в снимки"
http://www.bulgariainside.com/competition.php?id=2
Forsi
Време е. Цяло лято мина. Почвам дизайна на проекта.
hippers
Кво стана, бе? Оня ден беше лято, а сега е някъв страшен студ...
sentinel
а-а-аайдеее, лятото си замина и дойдоха хремите... Ако някой ви каже, че може да излизате по къс ръкав при 15°C - не му вярвайте! А-апчих!
atvvarna
За мен лятото продължава с ATV Shineray Racing
razhodka
Прекрасен слъчнев ден. Ще има циганско лято!
razhodka
Организираме си конкурс за снимка от Лято 2009 във Фейсбук. Споделете и вие.
http://www.facebook.com/razhodka