Търсене на постове: лято

Георги Цветанов
t0m3kk
Т'фа беше парчето на лятото, т'фа е и парчето на деня :D
Мануел Симеонов
Manuel
Баси лятото е навън, писна ми вече от тва слънце... (hate)
Марина
mireto
@tenderlilac Благодаря много. Винаги съм искала да бъда част от него :) Но досега все някое знание ми пречеше, но след лятото нещата се промениха :)
Ruslan Trad
Sham
Есента ми донесе отново хубави емоции, след най-ужасното лято,което съм имал. :)
Еми Окснитси
1254668503174263.jpg dandelion
Аз брат ми и баща ми това лято :) Музеят във въпросната крепост беше затворена, но ние си направихме шоу и отвън :)
Никола Павлов
Nick
Мухаха: "Само едно не мога да разбера: Защо 'вкъщи' се пише слято а 'в гъза' - не?!" :D
Блага Иванова
1254652665745420.gif Blaga
Дъжд. Настинка. Чаен ден. В чашите - спомен за лято.
http://blagab.blogspot.com/2009/10/blog-post_04.html
The Bot
bot23
[ff123] Пражката пролет - Софийското лято http://tinyurl.com/yl6zu4w
Георги Цветанов
t0m3kk
@georgimateev е лятото е за т'фа... да се размажеш... през останалото време да изкараш някой лев до другото лято, за да го изхарчиш ако не и по-рано :D
Георги Цветанов
t0m3kk
@georgimateev к'фо да ти кажа... почти цяло лято изкарах на масури и бири :D ся кат' дойде пича ще врътнем и после излизам да дивея :D
Стоян Костадинов
Kraff
@man0l ай наздраве! Трябва някой път (лятото) на по бира и цаца с хубава гледка към полуголи мацки (на плажа) да ми разкажеш приказката на @Geri .. хараби? ;)
В. Сотиров
sown
Този филм е за лято в рая, в този филм, ще свърши зимата. Аз за другите филми не зная, ние с тебе ще измислим климата.. ^^
BulgariaInside
BulgariaInside
Нека да е лято :) Една супер свежа снимка от конкурса
http://www.bulgariainside.com/photo.php?id=685
sixties-mind
i feel like the indian summer, и обожавам слънчевото червено-оранжевикаво циганско лято, и два часа, да, ама кой ми ги дава, а?
Volutans
urlbg
Свърши лятото, идва есента :(
Страница: 48 49 50 51 52

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата