Manuel
Баси лятото е навън, писна ми вече от тва слънце... (hate)
sown
Този филм е за лято в рая, в този филм, ще свърши зимата. Аз за другите филми не зная, ние с тебе ще измислим климата.. ^^
sixties-mind
i feel like the indian summer, и обожавам слънчевото червено-оранжевикаво циганско лято, и два часа, да, ама кой ми ги дава, а?