joronedelchev
Лятото дойде... къде си бе, момче
amigo
айде буууеее изчезвам на даскало пф .. то лятото мина аз още ходя
CarreraGT
Много е гот така с новия телефон да си разхождам песа на поляната - слушам си Чамбао и се радвам на лятото по джапанки.
sKru4
Между другото, модата това лято май ще е мента със Спрайт.
antubis
Очертава се лято изпълнено с проекти. Ако всичко е ОК октомври месец си взимам дълга отпуска и забягвам на почивка.