Sham
Пак се заоблачва.Вчера Шумен,Добрич,Плевен наводнени, София миналия ден...ега ти лятото.
oXteR
@JoKs нищо не съм направил спрях защото нямах пари, сега пак ще тръгна само да свърши лятото че мога да почвам работа
joronedelchev
Отнякъде по Графа се носи Nina, piensa en ti - незабравим клубен хит от лятото на 2003-а...
joronedelchev
Днес снимаме последната важна фотосесия за FHM за това лято.
Joshua1985
Лятото си тече , а аз от работа и глупости нямам време за хубавите неща в живота. Ехх.