_sunshine_
голям ден се очертава.. само дето не знам кога точно ще уча.. глупава работа.. искам да е лято, само да е лятооо... ляляля
miStalE
пффф ето дойде лятото и аз пак почнах да ставам черничка като някое негърче xD и тук Росица би казала: ''Защо като?'' xD
Joshua1985
Няма по-хубаво от лятото.
antubis
Това лято трябва да направя ремонт на квартирата понеже и следващата година оставам тук. Искам да сменя старата дограма и да сложа нови тапети и да пребоядисам.
SaTaSi
Обичам лятото и топлото, обичам водата и слънцето, обичам студена бира, и лек бриз, обичам да си релаксвам около вода (sun)
svil4ok
Лято, моренцесъс саундтрак и Джем сме на лафче мезенце и по питиенце сутрин с кафенце денем бичим бирите... ей искам на море !!!
kamen
В главата са ми сватби, булки, тва от лятото ли е?