DobriniteNews
Фенове на „Манчестър“ от В. Търново даряват кръв
http://dobrinite-news.com/?p=20393
music-text
@randex За титулярни състав.Искам да играете без дрогба,лампард,тери и малуда.Искам да видя веднъж така отбора.Манчестър ни ги е страх да пускат юноши.
music-text
@randex челси ще паднат от уиган.Но въпреки това манчестър повече заслужават титлата.Това е моето мнение.Челси се борят до край,но просто не се получава
eyankulov
Манчестър vs Байерн Мюнхен 3:2
svil4ok
btw 15:30 Диема : МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД - Лузърпул
joronedelchev
Арсенал-Барселона и Байерн-Манчестър Юнайтед са два от четвъртфиналите в ШЛ.
svil4ok
ШЛ 1/4 финал: Байерн Мюнхен - МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД !