Търсене на постове: манчестър

DobriniteNews
1272952230372902.jpg DobriniteNews
Фенове на „Манчестър“ от В. Търново даряват кръв
http://dobrinite-news.com/?p=20393
Мартин
music-text
@randex За титулярни състав.Искам да играете без дрогба,лампард,тери и малуда.Искам да видя веднъж така отбора.Манчестър ни ги е страх да пускат юноши.
Мартин
music-text
@randex Нормално ти си фен на челси(нашия съперник),а аз фен на манчестър.Моето мнение се подкрепя от фенове на манчестър,а твоето от фенове на челси :)
Мартин
music-text
@randex челси ще паднат от уиган.Но въпреки това манчестър повече заслужават титлата.Това е моето мнение.Челси се борят до край,но просто не се получава
Niks
@music-text ако погледнеш мачовете през сезона, ще видиш че Манчестър също са губили точки срещу средни отбори. Ако не са губили, защо не са с 10 точки пред
неделчо
delport
Манчестър Юнайтед е най-скъпият футболен клуб в света http://delport-bg.com/news.php?readmore=88
пепи джелебова
1271515502897060.png patriciq
Блога НА ПЕПИ ДЖЕЛЕБОВА :: Бранителят на Манчестър Сити Уейн Бридж е на път да претърпи поредното си http://bit.ly/bfUzXW (via @svejo)
http://bit.ly/bfUzXW
Елена Росенова
elle
Искрено се кефя на Манчестър Юнайтед, не знам защо реших точно футбола да ползвам за пример :D Но идеята ми се получи май :P
http://www.stefanella.com/?p=13
шУс!
notexist
@t0m3kk ко речи? аз злобея щото бившия ми е от манчестър и много се дразни като падат. :Д кога съм твърдяла нещо друго? :Д
Емануел (Емо) Янкулов
eyankulov
Манчестър vs Байерн Мюнхен 3:2
Мирослав Петров
miro91
хахаха, Манчестър повежда срещу Байерн хахах баси в първата минута :)
Георги Динков
gogata2427
@reactor Май че довечера е мача на Баер с Манчестър,но не знам по коя...
Свилен Попов
svil4ok
btw 15:30 Диема : МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД - Лузърпул
Георги Неделчев
joronedelchev
Арсенал-Барселона и Байерн-Манчестър Юнайтед са два от четвъртфиналите в ШЛ.
Свилен Попов
svil4ok
ШЛ 1/4 финал: Байерн Мюнхен - МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД !
Страница: 9 10 11 12 13

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата