Търсене на постове: манчестър

Мартин
music-text
МАНЧЕСТЪРРРР!!!! :)
Stefan Nikolaev Stefanov
KORTO
Ами какво правя ли ? Гледам в момента Мача от Премиершипш по диемата МАнчестър Сити Евертън :) След това ще поиграя нейде цс и ще початя с някое хубаво маце :)
Димитър
reactor
Браво на Манчестър Юнайтед!Само така!Не трябваше да допускат втория гол на Милан, но нищо!
Мариян
MKaragyozov
валери Найденов: "Виж “Манчестър Ю”, мисли за “Кремиковци”: http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=381631
---------
NetCutter
Хохо...накефих се как Манчестър разлепи Арсенал, като гост. (За проткола: поствам това, само и единствено заради @stankoff :D)
Димитър
reactor
Браво на Манчестър
Александър
BlueDragon
@sown е то и аз съм си от доста гоини фен на Манчестър и не мисля да се отказвам, ходил съм на 2 техни мача и наистина е уникално да се гледа на живо :)
Александър
BlueDragon
Как са феновете на Арсенал след тежката загуба от Манчестър :)
Niks
Стискайте палци фенове на Манчестър.. Бербатов влезе... и сега вече Манчестър може да изгуби точки :D
Георги Неделчев
joronedelchev
Какво е тенис? Напрегнат спорт, в който накрая печели Федерер. Какво е футбол? Напрегнат спорт, в който накрая печелят Манчестър Юнайтед...
Виктор
human
@svil4ok В манчестър играят ПЕНСИИ. Смяна ще е наложителна скоро :)
Виктор
human
@randex Защо ли когато Манчестър правят уникален мач, Бербатов не играе?
http://randex.edno23.com/view/post:502839
Мартин
music-text
@randex Шанс все пак все още не може да се сравнявате с нас.ШЛ=0 купи,ние ШЛ=3,.Отделно в англия имате само 2 ,а на манчестър им забравих бройката :D
Димитър
reactor
Манчестър ще бие Арсенал. :)
Александър
BlueDragon
@bekyarov аз съ си фен на Манчестър от години и съм си оптимист за тях :)
Страница: 10 11 12 13 14

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата