Търсене на постове: манчестър

bekyarov
@BlueDragon имат и по-голям от този на Манчестър
Александър
BlueDragon
След 15 минути започва Манчестър, въобще иат ли шанс Арсенал :D
Свилен Попов
svil4ok
Манчестър Юнайтед - Арсенал от 18:00 ! Гледам Бербо на резервната скамейка - имаме шанс значи ! :)
Георги Гърдев
GeorgeSG
Иии манчестър паднаха :(
Георги Цветанов
t0m3kk
@notexist т'фа ми е любимия отбор... спя на завивки на манчестър юнайтед... тренирам с тениска на манчестър... и тренировачна с дълъг ръкав имам даже :Р
шУс!
notexist
@t0m3kk тва за манчестър ли се жалваш? щото аз тях не ги кефя.. в смисъл те мен де..
Георги Цветанов
t0m3kk
вече два дни подред се правим на нищо подобно... а днес сме се разбрали да гледаме кротко мача на Манчестър Юнайтед... но да видим к'фо ще стане :D
Мануел Симеонов
Manuel
Тоя мач нещо не ме кефи. Не обичам когато Манчестър падат, било то и в мач без особено значение...
Мартин
music-text
@randex Нали знаеш ,че манчестър ще бият :D
Denitsa
sickornot
@t0m3kk и аз съм за манчестър юнайтед :)))
Георги Цветанов
t0m3kk
Манчестър Юнайтед са живи герой!!
Георги Цветанов
t0m3kk
Просто Манчестър Юнайтед са най-голямите :) Вижте картинката в линка :>
http://welcome.to.images213.pic-bg.net/images2/store/566666877_102420....jpg
Георги Цветанов
t0m3kk
Довечера Манчестър Юнайтед посреща Блякбърн у дома... Ще трябва да се гледа този мач :)
Свилен Попов
svil4ok
Остават 2 часа до мачът на мачовете: Ливърпул - Манчестър Юнайтед
Свилен Попов
svil4ok
Въпрос: От 1992 година насам колко повече точки е спечелил Манчестър Юнайтед в сравнение с Ливърпул в Премиър Лийг? Отговор: 255
Страница: 11 12 13 14 15

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата