Miraculous
Победа с 2:0. Не играх почти нищо през мача и съм само с асистенция за втория гол. ;/
Niks
Още не ми е минало след снощния мач! Мамицата им!
svil4ok
Скалъпих си набързо една добавка за Google Chrome, която ми показва резултати на футболните мачове
viktorkoichew
Първи мач [аз:той] 1:0, втори мач - 2:4, трети мач - 4:2. Yeee
stefcho
да се чуди човек как след толкова мача с посерковците уес браун и джони еванс юнайтед все още са в борбата за титлата..
dimitroff
Тая новата песен на BEP просот цепи мрака... Und dazwischen - тоя форт бояр нещо не ми харесва, друго нещо е да викаш българския отбор да мачка противниците...