Търсене на постове: мач

Георги Цветанов
t0m3kk
Йо... Сол Кембъл връща топчиите в мача :) още 70 минути има все пак :)
Анелия
Anellya
Мач + задушени зеленчуци. Като започне световното ще имам възможността да се събирам с приятели и да гледаме мачовете по заведенията. Сбъдната мечта!!!
Дидо
Miraculous
Интересен мач ще стане, но Арсенал най-вероятно ще победят. =]
Анелия
Anellya
@sown В този ред на мисли къде го дават мача, че и аз да съм в крат със случващото се?
Георги Динков
gogata2427
@axeny Аз пък мача го заложих "х" ;) . Представям си мига когато ще изравнят.. :D
Niks
@svil4ok май ProBG са с по-големи права от Диемите, винаги по-хубавите мачове там ги дават
Niks
Запази ли сме места в близката кръчма за мача тази вечер. :) Ще викаме за Лион, колкото и не приятни да са ми. :) Трябва да дразним Реал феновете все пак! :)
rups
@t0m3kk Еми ако е смачкано трябва да си го пъхаш по улейчета :)
rups
@t0m3kk Ми то си трябва усилени пренировки, особено пък ако облизваш нещо смачкано, трябва доста да си кривиш езика
Иван Савков
sandprince
@sown ади де, моя само се дърви на женските...абе хулиган, мачо, къвто се сетиш го раздава...напада и кучетата даже :D
Георги Цветанов
t0m3kk
чалга цитат на 2009-та година е: Да не би да казах ебaч? Да не би да казах играч? Коте, това е моят мач!" просто пори вятъра и всичко останало :D
Peter Nikolow
bgdn
Press: "При срещата предприемачът, който се представил като обикновен работник, нанесъл удар с чук по главата на репортера."
1265722644853502.jpg patblansh
@Bozhidar повече не минава това "Добре де, след малко ще те намачкам", да знаеш
Niks
@sown както казах и преди мача - не могат да играят срещу големите отбори. :) Но да! Челси си е Челси! :) :)
Свилен Попов
svil4ok
@randex ако А-нал искат да останат в борбата за титла, трябва да вземат точки от този мач. В противен случай шансовете им намаляват :) Затова казвам X :-)
Страница: 47 48 49 50 51

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата