Търсене на постове: мач

Свилен Попов
1258031222298275.jpg svil4ok
"мачът бил толкова слаб, че дори мишката се възмутила и взела решение да сложи преждевременно края, като прегриже електрическия кабел" хаха
http://fav.ly/C0Lc3P
fransk Cognac
viktorkoichew
с/у Виктор 2 мача по 5 на 1 за мене, един 3 на 2 за мене, с/у Грег един мач 2 на 0. (без загуба батенца.) FIFA 10!
Niks
:) 1:0 .. не беше много интересен мача.. но тези 3 точки.. ни бяха много важни :)
Георги Цветанов
t0m3kk
Излизам, защото след 1 час ще е мача, пък трябва да подгреем преди него :)
hurmaqny
Искам да мачкам Дарси! ^^
Георги Цветанов
t0m3kk
@tenderlilac ако аз съм зайчето ще ме мачкаш ли постоянно :D
Stefan Stefanov
hellsmash
Гонзо обяви състава на Левски за мача с Ред Бул | Za-Sporta dot com - Вашия спортен ежедневник
http://www.za-sporta.com/2009/11/%d0%b3%d0%be%d0%bd%d0%b7%d0%be-%d0%b...%81/
emoyambol
Атлетико Мадрид и Челси завършиха наравно в един невероятен мач | Za-Sporta dot com - Вашия спортен ежедневник
http://www.za-sporta.com/2009/11/%d0%b0%d1%82%d0%bb%d0%b5%d1%82%d0%b8...%80/
Георги Цветанов
t0m3kk
направо се отказвам да гледам мача... 1-3 ебати...
Георги Цветанов
t0m3kk
@Anellya не е споко имам нек'ъф десетак ма той толкова измачкан, че ще ме е срам го извадя :D иначе може се разходим до някой друг банкомат :Р
vratovrazka.bg
vratovrazka
Те и двамата са руси, но единият е естествено рус, а другият - насилствено. - Коментар на мач по БНТ
Георги Цветанов
t0m3kk
Довечера Манчестър Юнайтед посреща Блякбърн у дома... Ще трябва да се гледа този мач :)
Бахар Мустафа
axeny
@Sham особено след мача с GalataSaray дербито на Турция :D , който имах възможността да гледам на едно страхотно място(в България, за съжаление) :D
Бахар Мустафа
axeny
'Последен въпрос, тъй като и преводачът беше ударен' = След мача Ботев и Локо Пловдив
Страница: 53 54 55 56 57

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата