Търсене на постове: мач

Свилен Попов
svil4ok
@Paola мерси за кафето ама ще си го оставя за утре сутрин ;) в момента е ракийно време :) и време за мач
Drъnata
Dr1nata
Някой игра ли Еврофутбол за мачовете тая вечер? А някой хвана ли нещо :)
Мануел Симеонов
Manuel
Най-големия клубен отбор в света жалко падна от руските пушки ;) хахах евала евала... така се радвам, че точно този мач даваха по диемата :)
Георги Динков
gogata2427
Нека да мушна малко мачове у уинъра.. :D
Паола
Paola
@t0m3kk Няма ли да има скоро пак мач, да прогнозирам резултата :D
Иво Станков
stankoff
@GeorgeSG В замунда качват доста мачове, провери утре
Георги Гърдев
GeorgeSG
Някъде дали ще се намери днешния мач м/у Manchester UTD и Bolton на видео, че го изпуснах? ;( а пък чух, че Бербатов играл много добре..
Георги Цветанов
t0m3kk
@dandelion само малка част... ето какво прави жените щастливи... яко джунджуриики, а мъжете са по-скромни... 4-5 бири, футболен мач и компания :D
Георги Динков
gogata2427
@harryniki Мъ аз пр. какво съм му виновен,че му е смачкано настроението,не тряя си го изкарва на мен..Аз се опитвам да ги развеселя а те..
Николай
harryniki
@gogata2427 еми ясно , че им се смачква настроението , но защо трябва да се разсъждава по този начин "на мен ми е тъпо , значи и на теб трябва да ти е тъпо"
Георги Динков
gogata2427
@harryniki Просто явно на сички им се смачква настроението и почвам се праат на големи ..
stefcho
stefcho
и тва не го казвам във връзка с днешния мач. съндърланд у дома, в сегашната им форма, срещу ливърпуул без двамата си хубостници си е чиста единица.
Иво Станков
stankoff
Google Calendar с готино нововъведение - автоматично ще ми добавя мачовете на Арсенал от Премиършип, Шампионската лига, Карлинг и ФА Къп...
Denis Zhekov
Snooby
@hurmaqny @haryniki ние сега си взехме един смачкан голф, освен с него да ви потроша :D
yordanoff
Броя голове в мача още малко ще се изравни с броя на публиката, хахах (България 5:1 Грузия - 37 мин.)
Страница: 55 56 57 58 59

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата