Търсене на постове: мач

Вангел Стоев
venom
Предложете некви игри за PC дето да могат да се играят с gamepad. Без NFS-тата и некви мачове, че са ми писнали ...
Николай
harryniki
Уау 00:00.. Часовете днес: 1.ЕИ , 2.Физ.възп. , 3.АЕ , 4.Математика , 5.ЕМА , 6. БЕЛ , 7. Предприемачество
Ruslan Trad
Sham
@tihomir гмечаш ли мачките :D
Валентин Славов
Domsdey
@schizophrenia cute ^^ дай снимка на котето, много обичам мачки :P
rups
@Angelo да, трите бяха като камък, който всеки момент ще падне върху главата ти и ще смачка иначе така весело щръкналите ти ушички
Николай
harryniki
@svil4ok къде ще го гледаме този мач? :)
Свилен Попов
svil4ok
Остават 2 часа до мачът на мачовете: Ливърпул - Манчестър Юнайтед
ТЕСТ ТЕСТОВ
Lam40
Прибрах се от мач, не бях ритал 2 седмици и доста добре ми се отрази малко да потичам. :P
stefcho
stefcho
хак да им е на еврейското отборче. цял мач се мандахерцат. а тоя кранчар искам да му видя статистиката. сигурно има повече удари отколкото пасове ;)
Георги Цветанов
t0m3kk
ся се събудих и се чувствам по ебати смачкания начин... даже си мисля пак да легна, щот' нещо главата ми е мармалад...
Drъnata
Dr1nata
Няма смисъл да го гледам повече тоя мач :(
Свилен Попов
svil4ok
@harryniki любимият ми отбор е Манчестър Юнайтед, но в двата "късни" мача подкрепях Милан и Бордо :) Иначе има само един отбор - Ман Юнайтед ! :)
Свилен Попов
svil4ok
Ей голяма драма в таз вечерните мачове... човек да се чуди, кой мач да гледа: Реал и Милан или Бордо срещу Байерн. Все пак и двата ми фаворита победиха :)
Свилен Попов
svil4ok
@Paola може би си видяла, но все пак: ЦСКА (М) - Манчестър Юнайтед, Реал Мадрид - Милан и Бордо - Байерн М ;) това бяха интересните мачове днес
xavier
Манчестър Биха :) Сега ще играят Байерн-Бордо,Челси - Атлетико Мадрид и Реал Мадрид - Милан - Мисля че последният мач ще е най-интересен
Страница: 54 55 56 57 58

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата