Manuel
Съботен ден, айляк... и без тва ме е ударил малко мързела. Някво кафе планувам по-късно и довечера някъв мач..а навън е такова лято.
antubis
Довечера имало мач ... тотално медиино затишие.
Snooby
Днес имахме първият съвет на училищната ни компания, която участва в кампанията Junior Achievment. Избраха ме за предприемач, но...
leonartis
Дарик взе на проби циганин от Върбица. Тцъ. По-добре: Ром проби в Дарик. Не, че е трудно де. Успех, Оги! Смачкай ги, по-зле са от тебе!
stefcho
вила и сити ше е ебати мачът.