Търсене на постове: мач

Антон Илиев ;}
ailiev
Хах, баба ми е вкъщи и яко плюе националите. Много е разочарована от раздвоя на снощния мач. Колкото и странно да звучи, тя разбира доста от футбол. :D
В. Сотиров
sown
@blacksnoopy добро утро :D по-добре си спри телевизора ..няма такъв мач просто =(
Георги Цветанов
t0m3kk
@Paola да върнахме се в мача, но ще бием или ще измъкнем Х-са!
В. Сотиров
sown
@t0m3kk надеждата умира последна.. миналия мач ги наказахме с 4:1 =)
Паола
Paola
@t0m3kk Май наистина съм вълшебница, как омагьосах тоя мач не знам :D
Георги Цветанов
t0m3kk
@Paola лошотия малка... каза 2:1 и до 20-тата минута 2 парчета изядохме... @sown колега стана почти невъзможно да бием в този мач...
В. Сотиров
sown
@Paola ти накрая ще познаеш.. за мачлето =(
Drъnata
Dr1nata
Колко да съм тъп! Забравих, че има мач. Да се бях сетил по-рано ли? Вече щях да съм на маса... да са е*а
В. Сотиров
sown
@t0m3kk наздраве ! и чао за сега ^^ @Paola не се хаби (: а гледай мача
В. Сотиров
sown
@t0m3kk президента ни излезна ..хайде успехи дано ги смачкаме ^^
Веселин
blendaz
Айде успех на нашите 'ора ... от 20:00ч. беше мача нали?
Георги Цветанов
t0m3kk
@sown точния резултат на мача Кипър - България е 1:2 за БГ :)
Георги Матеев
georgimateev
@Manuel аз чета тука, че ще има мач, ама никъде не пише, че ще е днес. Мислех, че ще е в сряда.
Мануел Симеонов
Manuel
@georgimateev хах, само те юркам, разбрах за мача преди 10 мин от един приятел ;)
Мануел Симеонов
Manuel
@georgimateev не знаеш за мача Кипър - България :) какъв български мъж си ти...
Страница: 56 57 58 59 60

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата