NetCutter
Най-доброто полувреме на Левски от...не знам...година насам и скапан малшанс. Първия мач си го заслужавахме, но този трябваше шибаните унгарци да ги наврем в...
antubis
Отивам да се подготвя за мача на истината.
stankoff
Нов рекорд за АРСЕНАЛ: първият отбор вкарал 10 гола в първите 2 мача от сезона.
TykTam
ОФК Сливен победи Берое с (3:0). Вижте снимки от мача www.tyktam.com/ofksliven/start.html
Soul4o
@JoKs и сега се оказва възможно най-големия буламач и всички искате да ни убиете ^^ (@sandprince)
samotnata
Цикля... Като тъпанар в кутия съм ... Даже и мач няма да гледам ..
stankoff
Гледах Ф1 квалификацията, сега гледам клипчета в playdota.com и чакам мачовете от Премиършип.
NetCutter
Излях си мъката от снощтния мач и обстоятелствата около него...чакаме реванша в Унгария, с надеждата да си го върнем, но и жестоките съмнения, че няма да стане
http://netcutter.org/левски-дебрецен/