antubis
Уникален гаф на мача - звуковата уредба спря 10 секунди след началото на нашият химн та се наложи публиката и в частност аз да го пеем ....
music-text
Днес кой ще гледа мача?Много се надявам нашите да бият
j0k3rabg
Чудя се кво да правя и тука ще си заспя от скука(а стола хич не е удобен :x).Няма и хора да поцъкаме мач.В момента си търся някой як филм за гледане.
NetCutter
Левски е домакин в първия мач срещу Дебрецен. Идеално...
simsy
Някоя телевизия ще предава ли пряко мача на ЦСКА тази вечер?