Търсене на постове: мач

Peter Nikolow
bgdn
@SHARKPENT Кое? Хората са 2-ма сложили апарата на самоснимачка и седнали да се снимат. И онзи любопитко излязъл да види какво става.
Мартин
music-text
Вчера нашите на мача останаха без химн :D добре ,че поне го знаеха като текст
Snoopy
blacksnoopy
@tihomir, @antubis е ходил на мача
Маруш "Луци" Денчев
antubis
Уникален гаф на мача - звуковата уредба спря 10 секунди след началото на нашият химн та се наложи публиката и в частност аз да го пеем ....
ТЕСТ ТЕСТОВ
Lam40
Ще залягам след малко да гледам мача. Айде наштее, дано бием :)
Мартин
music-text
Още 30 минути до мача да приготвяме трапезата :D
Мартин
music-text
Днес кой ще гледа мача?Много се надявам нашите да бият
Свилен Попов
svil4ok
След 30 мин започва мача м/у Ман Юнайтед и Челси :)
Георги
j0k3rabg
Чудя се кво да правя и тука ще си заспя от скука(а стола хич не е удобен :x).Няма и хора да поцъкаме мач.В момента си търся някой як филм за гледане.
---------
NetCutter
@svil4ok е да...ама пък сега още от първия мач като/ако им напълним шушоните втория мач ще е лек ;)
Свилен Попов
svil4ok
@NetCutter жалко, че сме домакини в първият мач...
---------
NetCutter
@svil4ok е ясно, че нищо не е сигурно, но все пак това е един добър противник и аз планирам да съм на стадиона при домакинския мач :)
---------
NetCutter
Левски е домакин в първия мач срещу Дебрецен. Идеално...
Свилен Попов
svil4ok
@MvPvg гледаш ли мача някъде ?
Симона
simsy
Някоя телевизия ще предава ли пряко мача на ЦСКА тази вечер?
Страница: 66 67 68 69 70

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата