stankoff
Мачът Черно море - ПСВ започва в 19 часа, а предаването на мача по PRO.BG започва в 19:30, според програмата им в сайта. Интересно.
Joshua1985
Браво на Левски , спечелиха си културно мача. Сега да видим кой ще им се падне следващият кръг.
antubis
Довечера дали ще има мач изобщо? В София се сцепва да вали и няма признаци, че ще спре.
NetCutter
Баси изклизмения мач, гол след рикушет, с 9 човека...не е истина просто. Яд ме е за Гаджев, ще го контузи скапаният ... не ще ме съдят за расизъм... whatever...
MvPvg
Ходих да гледам някъв тъп мач
svil4ok
Започва мачът за Суперкупата на България: Литекс - Левски. Дават го по БНТ
leonartis
Полицаи от Шумен играят мач на площадката пред блока.
antubis
Не съм доволен много от Левски. Да преположим, че е началото на нещо по-добре, но за пореден път вратарят измъква мача, което говори лошо за отбора.
NetCutter
Не съм виждал по-слаб мач на Левски в евротурнирите от 5 години насам... просто уникално слаба игра! Дузпа не им дадоха на Баку и две чисти положения изпуснаха