Търсене на постове: мач

Георги Неделчев
joronedelchev
Браво на БНТ че ще излъчват мача на Левски в Баку. Къде са прехвалените частни канали, а, а?
Александър
aftercollabz
По БНТ ще дават мача на Левски срещу ФК Баку. В последния момент се сетиха.
N@sko
nasko
Новият "Галактико" на Флорентино Перес направи 1:1 с арабския Ал Итихад в първия мач от "Купата на мира"...ако ще 1 млрд. да похарчат пак са си лешковци...:D
Любо
basist4ovek
@blacksnoopy И какво от това че е glam '80 те е било мъжко или да си някой ама наистина мазен мачо или да приличаш отчасти на грозна девойка с неясна ориентация
Иван Савков
sandprince
@X7r3M1s7a e Nokia-та определено не е по-добра...ама пък Сонито го мачка по бързина
Drъnata
Dr1nata
Много куц ден беше. А колко съм смачкан не е истина. Мрън!
Туристбг
1248252604778969.jpg turistbg
Видео картичка на едно страхотно място - Мачу Пикчу в Перу.
http://www.turistbg.com/social/nf1/videos/10-%D0%9C%D0%B0%D...0%B0
Свилен Попов
svil4ok
Малайзиан XI 0-2 Манчестър Юнайтед (полувреме) :) Втори мач, втори гол за Owen :)
ТЕСТ ТЕСТОВ
Lam40
краен резултат: Малайзия-Манчестър Ю. 2:3 Хубав мач, Оуен вкара победният гол за Юнайтед. :)
Свилен Попов
svil4ok
Тодор Христов е направил много добър "фото-разказ" от мача на Черно Море :)
http://www.alabala.org/2079.html
Иво Станков
stankoff
Кабелната спря заради бурята. Ще гледам мача на Черно море в www.ring.bg
Стефан Митев
Rx-Ende
Споменавал ли съм, че едно от нещата, които мразя най-много е намачкана хартия? о_O
---------
NetCutter
@basist4ovek след края на мача и благоприятния резултат с кеф мога и 15 пъти да ти кажа наздраве ;)
Симона
simsy
Гледам мача. Сега разбрах, че противниците на Левски са аматьори :) Супер, сладури :) Евала им правя :)
Иво Станков
stankoff
По някоя телевизия ще дават ли мача на Левски?
Страница: 68 69 70 71 72

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата