sandprince
@aleksoft имам още един семестър в колежа, специалност графичен дизайн, но вече осъзнах че не си струва...и все пак. в момента съм уеб дизайнер, да само в БГ
leonartis
Разписах се заради цигарите в коментарите на Шум.бг след много дълго отсъствие и, естествено, сбърках. Пълно с маргинали и озлобени политикани. Айде, без мене.
Momchil
От кухнята звучат чалгии до дупка, а аз в момента без това си имам проблем с емоционалното състояние... Rihanna - Russian Roulette... пасва с mood'а...
stankoff
В момента тече Redeem за Z-Listers в Lockerz... скоро и за всички останали.
arogantni
в коментарите се вихрят мнения, че е по-добре да си имаш кон, отколкото мъж