Търсене на постове: мента

Алекс
alex95
@Forsi Точно това обясняват там. И наистина това с махнатите коментари. Ще събера 200 птз, ще стана z-lister само и само да видя дали са скам. Не ми се струваше
Георги Костадинов
Forsi
@aviatrix Това е нищо сравнение с FF 3.5 .5 таба имах и ми взимаше едно 600 MB RAM. Сега с Minefield е къде по-добре,но в момента съм отворил доста табове.
Никола ☀ ∞  ♺
1259167331257221.png aviatrix
@alex95 в момента ползва 1 гиг рам точно a Opera има 16 таба
Георги Костадинов
Forsi
@alex95 В момента 7 ми е глътнала едно 3 GB xD ,ама аз какво ли не правих цял ден. Да играх,да пусках PS. Нормално. След рестарт ще станат поне 700 MB.
Георги Цветанов
t0m3kk
@alish зайчето е подарък от мен и братовчед ми, за братовчедка ми :) в момента е на година и малко :Р и е доста по-голямо, тук е на 2-3 месеца :Р
Иван Савков
sandprince
@aleksoft имам още един семестър в колежа, специалност графичен дизайн, но вече осъзнах че не си струва...и все пак. в момента съм уеб дизайнер, да само в БГ
Николай
harryniki
@disappointed Импедимента!
Красимир Крумов
leonartis
Разписах се заради цигарите в коментарите на Шум.бг след много дълго отсъствие и, естествено, сбърках. Пълно с маргинали и озлобени политикани. Айде, без мене.
Момчил Карамитев
Momchil
От кухнята звучат чалгии до дупка, а аз в момента без това си имам проблем с емоционалното състояние... Rihanna - Russian Roulette... пасва с mood'а...
Иво Станков
stankoff
В момента тече Redeem за Z-Listers в Lockerz... скоро и за всички останали.
patblansh
@alex95 бих казала, за зъжаление да, в момента ми гризе крака
arogantni
в коментарите се вихрят мнения, че е по-добре да си имаш кон, отколкото мъж
Тео
dimitroff
@t0m3kk Аз в момента си мечтая за нея с тавичка студена мусака в ръцете :D Иначе специален поздрав с главна герионя - кака Злати :D
The Bot
bot23
[ff123] Започва Фестивал за документално кино „Един свят“ http://tinyurl.com/yzrap8j
Страница: 177 178 179 180 181

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата