@sandprince за сега ще си остана с предложението на Microsoft, след време ако не съм доволен ще сменям Но за момента не смятам да купувам avira или някоя др
@mp5patriot да, но като съпоставиш програмирането от края на 20-ти век и това, в което е в момента няма голяма разлика, а при дизайна е нечовешка разликата
Пуу,тия дни са разкъртих,подхванахме купона от четвъртак в 9 и до вчера.. Нещо не мога да влезна в прави път още.. Колко вино и мента отиде,колко салати..