Търсене на постове: мента

patblansh
@miss-impossible благодаря за коментара :) ;)
Емануел (Емо) Янкулов
eyankulov
@X7r3M1s7a неграмотия... без коментар...
Свилен Попов
svil4ok
@lam3r4370 рекламата на Coca Cola :) В момента тя е единствената "зимна реклама"
Peter Nikolow
bgdn
"Ужасна грешка е да се гледа какво се случва в момента в икономиката и въз основа на това да се решава дали да се купува или продава" Бъфет
arogantni
Благодарим на запалените читатели за коментарите :) весел ден, бръмбари
Свилен Попов
svil4ok
@sandprince за сега ще си остана с предложението на Microsoft, след време ако не съм доволен ще сменям :) Но за момента не смятам да купувам avira или някоя др
Георги Костадинов
Forsi
@Ourz И аз така си помислих,но оня ден видях ,че Win7 ми прави всяка сряда автоматична дефрагментация.
Николай
harryniki
@schizophrenia Що си триеш коментарите :D
шУс!
notexist
@patblansh за момента сполучлив заговор :Р
Георги Цветанов
t0m3kk
@mp5patriot да, но като съпоставиш програмирането от края на 20-ти век и това, в което е в момента няма голяма разлика, а при дизайна е нечовешка разликата :)
Mr.Savvy
savvy
Поради натрапчивия руски спам който получавам ежедневно бях принуден да спра коментарите без регистрация.
Мануел Симеонов
Manuel
Още от малък мразя момента, в който денят трябва да свърши...
Георги Цветанов
t0m3kk
@miss-impossible дам нещо се бях зарибил да седя с брада такъв, но явно идва момента, в който ми писва :D а точно в този момент махането й е трудно :D
Георги Динков
gogata2427
Пуу,тия дни са разкъртих,подхванахме купона от четвъртак в 9 и до вчера.. :D Нещо не мога да влезна в прави път още.. :D Колко вино и мента отиде,колко салати..
yordanoff
@man0l то е специална халба за кафе :D Иначе бирата по ме кефи от бутилкa :P А и не и е сега момента :D
Страница: 179 180 181 182 183

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата