dandelion
Да уточня, че в момента в уинампа ми циркулират към 7000 песни..
http://dandelion.edno23.com/view/post:422764
pisio
Ок де, защо мойте историй,който пиша , няма толкова коментари , колкото на пуберите ?
Sham
Много ми харесваше темата,която бях сложил в блога...ама заради пустите коментари си върнах старата.А беше страхотна за бързо блогване!
Sham
Моля някой да пусне коментар в блога ми, по която и да е публикация. Искам да проверя дали хората се ориентират откъде се пускат коментари.
ReXTaN
Има ли начин да блокирам всички руски IP в блога си, писна ми с техните безмислени коментари ...
Rx-Ende
Хух, за малко да изпусна момента ^^
lpetrov
инструментала кърти мифки!
Snooby
Вече дори не знам какво да пиша, нещо което да е кратко, еднозначно, да описва точно как се чувствам в момента и да не засяга никой.