m1sterg
Има ли нужда от коментар ?
hristof
@X7r3M1s7a иначе сега по C++ една програмка мисля да направя, но в момента се чудя каква да е, защото искам да е по Обектно ориентирана.
vratovrazka
Те и двамата са руси, но единият е естествено рус, а другият - насилствено. - Коментар на мач по БНТ
Domsdey
А някой забелязва ли, че в момента класирането за 'ипотпал' оглавява някакъв пич единствено и само с беклинкове. :|