Sham
В момента съзнанието ми усилено работи, за да си представи негър-вампир...
yordanoff
От толкова История и Java напоследък, ще сънувам как кан Крум се бори с Tomcat сървър, чете документация за Google AppEngine и се бори с недефинирани променливи
axeny
В момента треперя... Получиха се две страхотни статии за O-Writing относно темите "по-скъпата цена" и "писане по време на криза" ... супер доволен съм.
axeny
Някой тук иска ли безплатен домейн? Всичко, което трябва да направите е да напишете коментар в някоя публикация в O-Writing.com и да сложите линк към поста тук!
sersemche
@man0l за момента не се оплаквам,въпреки студеното време
rups
Лошо ми е, избивам нерви като чета статии и коментари и отбелязвам одобрение/неодобрение, +/- .. колко забавно ^^