Търсене на постове: мента

Ruslan Trad
Sham
В момента съзнанието ми усилено работи, за да си представи негър-вампир...
Иван Савков
sandprince
@Method-X бро, писах ти цял коментар в блога :D
yordanoff
От толкова История и Java напоследък, ще сънувам как кан Крум се бори с Tomcat сървър, чете документация за Google AppEngine и се бори с недефинирани променливи
Алекс
alex95
@drgigguls Аз пък се загубих в документацията на bsd впрочем :D Gentoo има доста от проблемите ми решени по мейл листове
Вергил Пенков
VPenkov
@alex95 Arch хич не е лош. Пък за BSD мога само да кажа, че има най-добрата документация евър.
Преслав Панайотов
pisio
Такъв е стереотипа в момента м/у младите хора.Колко са се налюскали, колко съм велик , че мога да пия 4-ри бири и съм мортал комбат @tenderlilac
Йордан Яламов
Yalamov
@gogata2427 така е да- все пак съм напомпан. В момента е добре релефа, но не е както като са отпуснати... особено трицепса- красив е xD
Георги Цветанов
t0m3kk
@shimamoto в момента съм седнал, но все пак може :D
Бахар Мустафа
axeny
В момента треперя... Получиха се две страхотни статии за O-Writing относно темите "по-скъпата цена" и "писане по време на криза" ... супер доволен съм.
Мишо
muiiio
@angelovarna В момента нямам пари, но ще направя всичко за да мога да си взема от следващия ъпдейт - очаква се новите MBP да се изравнят с iMac-овете :)
Бахар Мустафа
axeny
Някой тук иска ли безплатен домейн? Всичко, което трябва да направите е да напишете коментар в някоя публикация в O-Writing.com и да сложите линк към поста тук!
Бахар Мустафа
axeny
@stankoff ако ми платиш абонамента за .нет списанията :D
Веселина
sersemche
@man0l за момента не се оплаквам,въпреки студеното време
rups
Лошо ми е, избивам нерви като чета статии и коментари и отбелязвам одобрение/неодобрение, +/- .. колко забавно ^^
Георги Динков
gogata2427
@kakvomislish Драснах няколко коментара ;)
Страница: 186 187 188 189 190

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата