rups
@man0l "Не знам" се пише отделно! Поне това научете най-накрая! Най-елементартното нещо! Срамота...
eyankulov
Трябва да си сменя винтилатора на процесора. Имам чувството, че ще го гоня по апартамента.
sandprince
Ура, вече имам коментар ^^
alish
утре ще имаме концерт и то с доста...сантиментална за мен стойност...
inayuukicross
Aaaaaa..проблем! Някой да има инструментал на Scorpions- Life Is Too Short или да може да ми намери от някъде..само да не му е проблем и да не го притеснявам..