sandprince
в мοмента се питам, κъде пο дявοлите съм...
alex95
В момента колегите работят по отстраняването и решението на причината, моля изчакайте около 40 минути, моля да ни извините за неудобството.
mitternacht
Интересно защо в коментарите в един много известен тракер, за невероятните филми има само простотии, а съответно за олигофренските бози-похвали.
sandprince
Някой има ли идея, как да сложа в коментарите в блога ми да има линк към всеки коментар? .т.е всеки коментар да има линк