svil4ok
Ако някой случайно слуша в момента Радио Вероника да знае как се казва песента ? някаква френска май (think)
georgimateev
Завърших и петте части от статията ми, посветена на циганските гета. Ще се радвам сега и на някой друг коментар, защото се чувствам изморен за редакция
http://georgimateev.blogspot.com/2009/10/stolipinovo-re-1.html
Yalamov
Хип- хопа за някой е просто редене на рими, за мен е религия със слова неповторими! Нашата библия се пише в момента, всеки от нас е на хопа продуцента.