Търсене на постове: мента

Леприкон
ZzZaPyr
@tenderlilac: (a+3)x(x-2)<=0 се разглеждат случаи нали?: a+3<0 с x(x-2)>0 или a+3>0 с x(x-2)<0 :D То е някво елементарно, ама не съм решавал интеревали отдавна
Георги Цветанов
t0m3kk
Прибрах се от скучното училище като карах само 1-вите 2 часа... През останалото време пих кафенца и т.н. :) А сега е момента, в който се чудя какво да правя..!?
Вергил Пенков
VPenkov
@SaTaSi в момента е мисля за нищо, освен за това, че тряя да се обръсна... ама ще е след някой и друг ден.
Иван Савков
sandprince
@t0m3kk аз имам и женска, в апартамента - ама е дърта, 14 годишна вече и е невероятна кривотия. тя е точно обратното на котарака ми (той е 2 годишен)
hurmaqny
Пък аз имам коментар :)
Свилен Попов
svil4ok
Ако някой случайно слуша в момента Радио Вероника да знае как се казва песента ? някаква френска май (think)
Стилиян Стефанов
stylius
@motonovini В какъв смисъл не излиза на главната страница? Идеята е тук, като пускате някоя новина да има и линк към нея. В момента ако видя нещо интересно...
Теодор Георгиев
tedo92
Днес съм на някаква KoЯn вълна... При положение, че по принци не съм особен фен, а и не съм ги слушал от бая време, бих казал, че добре влизат в момента :D
Даниел Бибов
bibow
Посетете моя сайт за формула 1 новини. Ще намерите и статии, коментари, видео и всичко останало от света на Формула 1. :) http://formula1.byethost17.com/
Георги Матеев
georgimateev
Завърших и петте части от статията ми, посветена на циганските гета. Ще се радвам сега и на някой друг коментар, защото се чувствам изморен за редакция
http://georgimateev.blogspot.com/2009/10/stolipinovo-re-1.html
Йордан Яламов
Yalamov
Хип- хопа за някой е просто редене на рими, за мен е религия със слова неповторими! Нашата библия се пише в момента, всеки от нас е на хопа продуцента.
Емил Станчев
Emyto
@rups и това си е добра причина. Аз в момента си плащам 10-тина сметки през epay и се ядосвам, че някои други още не мога или не съм ги регистрирал.
Георги Цветанов
t0m3kk
Оф де'а закусих и за обяд накарах майка ми да ми направи яйца по панагюрски, но толкова много ми се иде и шкембче чорба в момента... а не съм в Пловдив :(
Алекс
alex95
@stylius оправя го за момента, само днсите са им долу
Алекс
alex95
debian предлага дизайна на wstats да е с smarty.. от вчера и чета документацията :) Май почвам да схващам
Страница: 195 196 197 198 199

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата