sandprince
здравейте, спал съм само час и половина, но не ми се спи в момента.
lorda1966
Aми джъткам си из нета и се забавлявам,в момента си избирам нов пистолет,защото стария го продадох за бутилка водка,весело да бъде сега утре и вчера са незначни
guuChan
Та това си е сцена за две 10сек. толкова ли никой не гледа какво върши?! Пък иначе се борят за ефекти, а елементарни неща не поправят :/
viktorkoichew
Трябваше да спя в момента, не трябваше да се занимавам..
urlbg
# Можете да качвате много снимки едновременно
# Можете да създавате публични и лични галерии
# Можете да публикувате коментари
# Можете да маркирате снимки като
blacksnoopy
Съжаляваме, не можем да потвърдим поканата за приятелство в момента. Моля опитайте по-късно
patblansh
а то била голяма далавера да пишеш коментари по чуждите блогове, получих няколко посещения само то това, брей
Paola
@aleksoft Благодаря много. Аз съм 12-ти клас и в момента ме вълнуват изпити, роклии т.н. А твоите интереси?