Търсене на постове: мента

Йордан Яламов
Yalamov
DAMN IT! Работя по един проект в момента, чиято навигация прилича адски много на idg.bg :/ А въобще не го знам какъв е тоя сайт, нито съм го чувал преди.
meho
в час по информатика :Д или по точно в момента в почивка :P
Стилиян Стефанов
stylius
@gogata2427 То и при нас ти тестваме в момента, чудим се с какъв нетбук да екипираме куриерите. Едно е сигурно: Asus EEE PC не струва. Дори да не беше изгърмял.
Маруш "Луци" Денчев
antubis
Те избраха наводнение, понеже в момента е най-малко вероятно да се случи и да не се стряскат много незапознатите с тестовете :)
yordanoff
@sandprince еми ако ти се наложи да прочетеш малко документация, ръководство, (техническа) литература... :P
Разходка.ком
razhodka
Май приключихме с редизайна на сайта. Стига толкова за момента.
Блага Иванова
Blaga
Създаването на "Мюсюлмандемократичния съюз" е не просто проява на радикализъм, заяви зам.председателят на парламентарната група на ДПС Лютви Местан
http://pogledni.com/spodeli-link/mestan-ne-ni-trjabva-etnicheska-partija
Веселин
blendaz
Оправих го! :) Всички може да видите новия ми сайт на http://www.blendaz.hit.bg или на http://www.blendaz.000space.com ... очаквам коментари и критика :P
The Bot
bot23
[bgblogs] Документация на Гугъл http://tinyurl.com/ykhva3e
BulgariaInside
BulgariaInside
Археолози проучват неопожарено жилище в района на Велико Търново. При тазгодишните археологически разкопки са открити няколко фрагмента от женски керамични...
http://www.touristmedia.info/bg/articles/Archeologists-Veliko-Turnovo...html
Еми Окснитси
dandelion
омг омг омг!!! До в момента съм описала само 2/3 от нещата, а съм на 10 667 думи... а МАКСИМУМЪТ бил 8 000. Пфффф сега трябва да режаааааааааааа :(
Snoopy
blacksnoopy
@joronedelchev И при мен има голям процент от приятелите ми online в момента
Иван Савков
sandprince
@Ourz точно това ми мина през акъла в момента :D
Деби
debby
@schizophrenia между другото сега видях коментара за плюшката, преди имаше в книжарницата в Мола, бях взела на братовчедка ми
ина бъртънбъргър
inayuukicross
@Gothika47 Аз ми беше толкова приятно, че сега си ходя с едно одеалце навсякъде из апартамента да си нося уюта с мен :D
Страница: 197 198 199 200 201

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата