Snooby
@Method-X тоест в момента си в София?
eyankulov
Филма ме ядоса изключително много. Все пак е документален. "Духът на времето" не успя да ме "газира" толкова, колкото този филм.
stylius
@Method-X Пич, аз от апартамента ще се откажа, ама от Volvo-то - НЕ!
tedo92
@n3mo дам, и това го видях, ама тъй като чета биограията на Металика в момента, Бъртън ми беше по-на сърце... (:
aviatrix
яко ругая гугъл и линукс в момента ;D