@patblansh нека не говорим за моето, нали ти се ориентираш професионално в момента Реших, че си фрешмен 4-ти курс, щото каза какво завършваш, а не какво бачк
@Forsi предпочитам ОС-а, леопарда хапе @muiiio аз имах огромния кеф да поработя на MacBook Air, това е просто уникално. Даже в момента линукса ми е с mac4lin
Това е положението по нашето черноморие, няма тръпка и е фраш с бедни туристи от малко чужди държави! Четете ме в блога и ще се радвам на коментари! Лека!