Търсене на постове: мента

hurmaqny
Чакахме си коментара... ето го и него ;)
hurmaqny
Всеки момент чакаме нов коментар...
Snoopy
blacksnoopy
@tihomir Аз в момента съм на Lynyrd Skynyrd - Free Bird :)
yordanoff
@ZzZaPyr, много радва! Вярно, че още не мога да свикна с някои елементарни неща, но има много хитри идейнки, които доста улесняват работата :)
hurmaqny
Я, коментари
Георги Динков
1251275206246596.jpg gogata2427
Вмомента се чувствам така :D :
Преслав Панайотов
pisio
@gogata2427 Имало едно време един който си търсел работа , утишъл в хенди и му казали :" добър ден, за момента не ни е нужен персонал, но за в бъдеще не знам."
Вили
thunderstorm
@patblansh където за съжаление не съм в момента...
Надя
samotnata
@tihomir и тук може би е момента с ръка върху гръдта ми да кажа: "Аз съм българче обичам ..." :Р
Надя
samotnata
@tihomir това е истина, но съгласи се, че и това в момента не може да се нарече нито икономика, нито държава ...
ТЕСТ ТЕСТОВ
Lam40
@unleashed Той е, сега го казаха. Иначе, за жалост, е така. :( Мен ме радват само коментаторите на Диема за Висшата лига.
Леприкон
ZzZaPyr
1 час гледам филм и чак сега се усетих, че не съм изгасил winamp-a и слушам музика успоредно с филма :D Някак си се връзваха до момента :D
Ruslan Trad
Sham
@Millita и ще е само за момента,съгирен съм :)
Millita
Millita
@Sham о и аз не ги обичам обобщенията, просто в момента се дразня :)
Георги Динков
gogata2427
А , ето го коментара : http://gogata2427.edno23.com/view/post:322433 ама снимката?!?! Т'фа шот го спрях посредата :D
Страница: 213 214 215 216 217

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата