Търсене на постове: мента

Георги Динков
gogata2427
Пуснах го да качи коментар с картинка , за т'фа са бави малко :D
Мишо
muiiio
iPhone-чо спря да намира мрежите на всички оператори, та в момента на практика имам iPod Touch. Някой да има опит с такъв странен проблем?!
Георги Динков
gogata2427
@R3sp3k7 Ся конвертирам едно корнополитан , за да мога да си го кача на тела и компа ми изпушва вмомента :D
Георги Динков
gogata2427
@Forsi А бе усетих се , че за т'фа ше ми кажеш ама.. Кво искаш на няколко водки и на една ракия,мастика и мента да го напраа както тряя ли ? :D
Георги Костадинов
Forsi
@gogata2427 Oookeй,по-българско обяснение не мога да ти дам :D AA е Anti Aliasing. В момента,на текста G ,ти е на None. Когато пишеш текст ,отгоре...пфф
Ruslan Trad
Sham
Днес Интидар отбеляза 630 посещения (до момента),което за лятото си е добре.За блога по принцип си е добре.
Иван Савков
sandprince
@BUSTTER @gogata2427 може да оставите и по някои коментар
Маруш "Луци" Денчев
antubis
Невероятен дъжд се излива над София в момента
Белкин
ReXTaN
@neutron в момента там гледам :)
Георги
Ganch
Напоследък цената на HTC Magic. Върви умерено надолу - до 650 лв. в момента. Но и Nokia 5800 като че ли не е за пренебрегване.
Иван Савков
sandprince
@eagle къв коментар?
Леприкон
ZzZaPyr
@n3mo слава тебе :D Почвам и теб да те спамя с коментари :D
Petya
Principessa
@h4ckY да го духаш 'скъпи мой' :] не съм тръгнала да залагам live, така че дишай равномерно.... за момента...
Petya
Principessa
@Sham на Подуене съм в момента
Ruslan Trad
Sham
@tihomir в момента ми се яде топъл хляб с олио и шарена сол
Страница: 214 215 216 217 218

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата