bgdn
Добро утро. В момента правя четенето на съобщенията в uP123...
tedo92
Оу, хвани си здравия слъдж, който съм си пуснал в момента!
guuChan
И като дойдоха аварийните за нета, единия пич вика: А, това е апартамента, дето заека им изял кабелите. Ако можех да убивам с поглед, този щеше да е мъртъв вече
mastika888
Любувам се на тая кредитна карта за студенти дето я пише. И не мога да рзбера как в момента, когато уж се увеличават лошите кредите се появява такъв продукт....
http://www.akademika.bg/?p=897
axel
Да попитам при всички ли като добавиш фийд във едно23 после от време на време получаваш некви коментари от пода на "добавено в любими преди 2сек"?