KOx2
Кой предложи в парламента това за 8% - вата бариера ?
mitternacht
Нещо ми е твърде елегично, тъжно, сантиментално и прочие.Нямам си и на идея на какво се дължи.Би трябвало да е обратното.Все пак, утре (уж) ще видя слънчицето.
ladyjoana
защо хората се страхуват да живеят, да обичат, да действат на момента, кое му е страшното на неизвестното, непознатото? :/