На тая новата песен на Бритни If U seek Amy гледам коментари по тубата, че текста е гениален и явно има нео скрито, но не мога да разбера какво. Някой да знае?
Отварям си мейла и гледам покана за участие в петъчният коментар по re:tv и за уъркшопа на @favit... жалко, че съм далеч от София Но може да измисля нещо
Преди 20 мин. ми казаха, че живота бил хубав...Хубав е до момента в който всичко не се срине за секунди! Отивам да одавя проблемите.... Не ме търсете никъде!