Търсене на постове: мента

Анелия Иванова
guuChan
Якоо, мляко с нес! Тъкмо сърших сториборда :) Сега само да си напиша документацията и при първа възможност почвам да си рисувам нещата за сайта. Якооо!
Любомир Петров
lpetrov
@man0l от както сме се захванали с Bizz.bg, сме спрели работата по нови клиенти проекти (уеб сайтове) и за момента не търсим хора, сори за погрешната информация
Snoopy
blacksnoopy
В момента PF Usage-a на XP-то е 4.02 GB :D
Мартин Маринов
1237843174388322.jpg podmatrix
Изгледах Get Thrashed: The Story of Thrash Metal (2006). Яко документално филмче :)
Дацко Маринов
NjoYko
@Qlamoff В момента правя малко промени по твоя, но като цяло съм използвал твоята идея :)
Цветелин Павлов
sentinel
@dandelion - всъщност, голяма част от кефа изпитвам точно когато такива като @ZzZaPyr плещят простотии колко смотано било IE - а в момента е най-сигурният брауз
Никола ☀ ∞  ♺
1237835408311856.png aviatrix
1 MB нежелани коментари :D
Ивелин Георгиев
h4ckY
В момента съм отворил следните приложения, Firefox, Chrome, Winamp, ZDE, Navicat и Thunderbird, и вече забравих къде работя и какво...
Леприкон
ZzZaPyr
Е така се чувствам в момента... Близард ми скъсаха нервите...
Георги Костадинов
Forsi
@sandprince Аз само като прочетох коментарите се отказах
Иван Савков
sandprince
@ZzZaPyr ясно, ама ся ми развали момента на изненада :D
Вангел Стоев
venom
@ZzZaPyr хахахаха най-добре :D @A123 дам знам, аз съм играл, но в момента не ми се играе иначе сайта е www.zoki.com
Леприкон
ZzZaPyr
@A123 ;( Преди малко пропадна ходенето на кръчма и в момента съм в това положение: http://zzzapyr.edno23.com/view/post:202620
Denis Zhekov
Snooby
@_sunshine_ сега се радваш :D После идва момента, в който се опитваш да затвориш браузъра, но ти е много трудно XD
Ники
_sunshine_
вече апартамента съвсем се зипразни.. оставам самичка с музиката си и чистенето на стаите.. велико! :/ ..
Страница: 267 268 269 270 271

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата