Търсене на постове: мента

Яна Мицева
YanaMitseva
в момента изпитвам отчаяна нужда да злорадствам... но не се получава някак... много мекушава съм станала май...
Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
Дори не мисля да казвам нищо ... най-добре описва състоянието ми в момента :Х нищо повече няма да кажа :(
KOx2
@man0l брой ме и мене към СНОБ, и ми одобри коментара
KOx2
@solomonpasi радвам се, че си правиш кефа използвайки чуждо име ... но в момента съм странно изнервен ... така че shut up.
Snoopy
blacksnoopy
@podmatrix В момента съм на Valley of Sin
Мартин Маринов
podmatrix
@man0l аз ти писах кочментар в плога с линк :)
Alex Moran ™
eMkyyy
Подяволите болен сам няма бира цигари слабо .... е това си е цяло мъчение :( само Телевизията спасява положението за момента :)
Радослав
Soul4o
тоя Соломон Паси е просто без коментар
Петър Петров
petersvp
@FeelTheFear ако само кучките ти правят деня як оставам без коментар xD
Стилиян Стефанов
stylius
@sandprince Екс министър Соломон Паси се изказал, че това което го пише по блоговете са пълни глупости. Точно не се сещам думите в момента. Потърси из Google...
Теодор Георгиев
tedo92
@schizophrenia благодарско ^^ не знам дали ги слушаш, но връщам със Sonata Arctica - The End of This Chapter - просто в момента слушам това :D
Ruslan Trad
Sham
Имам един верен читател-коментатор! Развивам се :D
Маруш "Луци" Денчев
antubis
Ахахаа. Е, не! Симо, от "Бягство към победата" е оставил коментар в поста ми за предаването :)
---------
NetCutter
Бха...в момента ме убеждават, че IE6 си поддържа стандартите на W3C, просто дори MS не са го знаели и за това пускат IE8 :D
Георги Гърдев
GeorgeSG
@ladyjoana, примерно - може да имаш перфектна техника като свирене, но ако нямаш отношение към музиката и инструмента, не можеш да композираш
Страница: 266 267 268 269 270

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата