_sunshine_
добро утро, ама не съвсем.. баща ми ей сега си дойде от родителска среща....... без коментар.. :/
petersvp
Ужасно странен ден... [оставям го без коментар ама не е на добре.....]
madmaster
Туй местенце ептен го забрайх! А да са пофаля - горд собственик съм на HTC Touch Pro! Слагам му ssh клиент в момента!
Snake
Неска 2 от нашия клас дойдоха пияни.Бяха пили яко бира и мента преди даскало и 90% ще ги изключат.Едната драйфаше и не можеше да ходи,а другата беше по-трезва
kypidoncheto
- Какво образование имаш, Холмс? - попитал Уотсън. - Елементарно, драги ми Уотсън....