Търсене на постове: мента

Ники
_sunshine_
добро утро, ама не съвсем.. баща ми ей сега си дойде от родителска среща....... без коментар.. :/
Вангел Стоев
venom
@NjoYko Верно в момента си е доста смешно като се види тая снимка :D
Николай Йорданов
nplus
@Mariyan ехе... Аз мога максимум до 35-40 да се кача, ако знам какво пиша и не го мисля в момента :D Повече не мога и да искам...
Петър Петров
petersvp
Ужасно странен ден... [оставям го без коментар ама не е на добре.....]
drJeckyll
@favit същият проблем с & само, че сега в коментар ... резна го до него ... пак нещо не escape като хората :)
Петър Петров
1237491939595884.jpg petersvp
Ии такаааа, коментара за това оставам на вас :)
Боян Джумаков
madmaster
Туй местенце ептен го забрайх! А да са пофаля - горд собственик съм на HTC Touch Pro! Слагам му ssh клиент в момента!
Мартин Маринов
podmatrix
@favit не, наред си е в момента.
Недев
Snake
Неска 2 от нашия клас дойдоха пияни.Бяха пили яко бира и мента преди даскало и 90% ще ги изключат.Едната драйфаше и не можеше да ходи,а другата беше по-трезва
Ивелин Георгиев
h4ckY
В момента инталирам CI на хостинга ми за ъпдейта на Имоти Монтана ;)
kypidoncheto
- Какво образование имаш, Холмс? - попитал Уотсън. - Елементарно, драги ми Уотсън....
Denis Zhekov
Snooby
@ladyjoana има, даже в момента го дават :)
Еми Окснитси
dandelion
@YanaMitseva хахах Ако знаеш аз какво слушам в момента - Детство мое. :D :D :D Добре, че не съм ти съседка, че понякога ме обземат странни настроения :)
Емил Станчев
Emyto
@bogo, в момента съм всякаква кукувица, която ти хрумне! Изтрещял съм яко!
Богомил "Бого" Шопов
bogo
@nasko - за windows ли? Аз в момента съм с 2 версии под федора - едната е последната, другата е една много стара, но ценна :)
Страница: 268 269 270 271 272

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата