@ladyjoana ти уби кефа от свалката в момента в който зададе предизвикателството. Така вече не е интересно, а @kypidoncheto щеше да се опита и без това XD
@kypidoncheto ъ, разбрахме вече. просто в момента не е разумно да се дават много пари за марка, различна от Nike и Puma, защото всички други марки се дънят.