Търсене на постове: мента

Георги
FeelTheFear
Най-накрая завърших дизайна :) Ето го и него --> http://store.picbg.net/pubpic/F4/C5/ca17866a734af4c5.png Айде малко коментари :)
Denis Zhekov
Snooby
Малеее някой да ми каже тази песничка на филма който рекламират в момента
mudisoft
@BeautifuLDisasteR, в момента няма публични акаунти с платен смс
Владимир Комаров
Bg-astrology
Прегледах коментарите от днес и вчера, и отговорих на някои от тях:
http://www.facebook.com/topic.php?uid=52982922164&topic=6581
Denis Zhekov
1236036209645607.jpg Snooby
@aftercollabz в момента съм в windows и е това
Йоана Николова
ladyjoana
@Vercetti и аз не съм расист по принцип :) но като се има напредвид положението в нашата страна в момента... :)
Snoopy
blacksnoopy
@stankoff Сега го местя на нов домейн и хост, че от край време се каня да го направя и ето че дойде момента :)
Йордан
1236029390646321.jpg Qlamoff
Хехе начатках го интерфейсчето за има няма 30 минути. Мнения и коментари?
http://yalamov.biz/projects/1236010369-alexphoto.jpg
Vercetti
@aftercollabz Ще дойде и този момент :D В момента гледам да се приспособя към атмосферата в сайта :P
Vercetti
@aftercollabz дай някаква тематика, че в момента съм блокирал и не знам дори какво правя :)
Denis Zhekov
Snooby
@ladyjoana ти уби кефа от свалката в момента в който зададе предизвикателството. Така вече не е интересно, а @kypidoncheto щеше да се опита и без това XD
Силия Димитрова
silia
@ladyjoana Ааа не xD [Не приемай коментара по негативен начин...]
Александър
aftercollabz
@kypidoncheto ъ, разбрахме вече. ;) просто в момента не е разумно да се дават много пари за марка, различна от Nike и Puma, защото всички други марки се дънят.
Дацко Маринов
NjoYko
@Qlamoff Не съм забравил :D Ама и ти не си казал колко искаш :D :D :D Друг е въпроса, че в момента нямам никакви :D
Владимир Комаров
Hamaelleon
@aftercollabz : да, мерси за коментара, ще ги чета и ще работя по тях.. можеш да поканиш и приятели ;)
Страница: 274 275 276 277 278

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата